Doku Mimarlık

Doku Mimarlık verdiği hizmetin maksimum kalite, uygun fiyat, zamanlama gibi konulardaki mükemmeliyeti için, güçlü çözüm ortaklarının yanısıra uzman çalışan kadrosu ile hareket eder.

Devamını Oku
Vinilyalı Baskı Sistemi
Siding, dekoratif, dayanıklı ve co-ekstrüzyon teknolojisi ile üretilen polimer bir dış cephe kaplama malzemesidir. American Siding birbirine tam anlamıyla uyumlu panel ve aksesuarlar ile kısa sürede kaplanarak binaların dış cephelerine estetik bir görünüm kazandırır. American Siding 3 ayrı profil (Yalı baskı, Tekne baskı, Üçlü yalı baskı) kaplama paneli 11 ayrı renk seçeneği ile taş, beton, tuğla gibi her zemine, tek yada çok katlı, bağımsız yada bitişik her türlü yapıya sorunsuzca uygulanabilir.
American Siding Avantajları;

- Kaplama panelinin formülündeki inorganik yapı sayesinde alev almaz ve kendisini söndürür.
- Uygulamada kullanılan buhar dengeleyici ve yalıtım yöntemleri ile duvardan nem oluşmasına engel olarak dış duvarların ömrünü uzatarak, taşıyıcı kolon ve kirişlerin hasara uğramasını, inşaat çeliklerinin paslanmasını önler.
- Mükemmel yalıtım özelliği sayesinde ısıtma ve soğutma giderlerinde %45'e varan ekonomi sağlar.
- American Siding yarı parlak üretilmesi nedeni ile doğaya tam uyum sağlayarak mükemmel bir temizlenme kolaylığı getirir.
- Hiçbir boya, cila benzeri bakım getirmemesi nedeni ile çok ekonomiktir.
- Bina cephesine m²'ye 3.2 kg gibi hafif bir yük bindirerek ana yapının gereksiz yük altında yaşlanmasını önler.
- American Siding en zor şartlar altında bile asla deforme olmayan, bozulmayan yapısı, kesinlikle solmayan renkleri ile tam 50 yıl kapsamlı garanti altındadır.
Vinilyalı Baskı Sistemi; Yapılmasını İstediğiniz Vinilyalı Baskı Sistemi Çeşitleri Doku Mimarlık' ta...
Doku Mimarlık Yapı Malzemeleri İnşaat Tah. Paz. San.ve Tiz. Ltd. Şti. © 2013
Yukarı Çık
Bu Sayfa 0,6204 Saniye'de Oluşturulmuştur.