Doku Mimarlık

Doku Mimarlık verdiği hizmetin maksimum kalite, uygun fiyat, zamanlama gibi konulardaki mükemmeliyeti için, güçlü çözüm ortaklarının yanısıra uzman çalışan kadrosu ile hareket eder.

Devamını Oku
Pvc Mebran Yapılması
PVC Esaslı Mebranlar; Pvc’nin Polyester- lif dokumalar ile takviye edilerek ‘Calender Process’ yöntemi ile üretilen, donatılı veya donatısız, UV ışınlarına dayanımlı, su yalıtım örtüleridir. Minimum 30 yıl ömrü ve düşük bakım maliyeti olması en önemli özellikleridir. 1,2-1,5-2 mm kalınlıklarında üretilmektedir. Ek yerleri sıcak hava kaynak yöntemi ile yapıştırılarak uygulanır.
EPDM mebranlar; ‘Etilen Propilen Diene Monomer’den üretilmiş, her türlü yapısal harekete izin verecek şekilde elastikiyeti arttırılmış, özellikle teras çatılarda kullanılan, 15 mt genişlik-61 mt uzunluğa kadar ulaşabilen geniş ölçülerde üretilebilen, donatılı veya donatısı su yalıtım mebranlarıdır. Ek yerleri özel yapıştırıcı ile birleştirilir.

TPO Mebranlar; Termoplastik Polyolefin’den üretilmiş, UV ışınlarına dayanıklı ve nefes alabilme yeteneği ile estetiği birleştiren, açık renkli yüzeyi ile güneş ışınlarının yansıtılmasını sağlayan teras çatı kaplama malzemesidir.
Pvc Mebran; Yapılmasını İstediğiniz Pvc Mebran Çeşitleri Doku Mimarlık' ta...
Doku Mimarlık Yapı Malzemeleri İnşaat Tah. Paz. San.ve Tiz. Ltd. Şti. © 2013
Yukarı Çık
Bu Sayfa 0,6186 Saniye'de Oluşturulmuştur.