Doku Mimarlık

Doku Mimarlık verdiği hizmetin maksimum kalite, uygun fiyat, zamanlama gibi konulardaki mükemmeliyeti için, güçlü çözüm ortaklarının yanısıra uzman çalışan kadrosu ile hareket eder.

Devamını Oku
Kenet Sistem Çatı Kaplama
- Modern teknoloji ve yenilikçi anlayışın bir ürünü olan Metal Kenet Çatı Kaplama Sistemi , renk, form, fonksiyon özellikleri sayesinde mimari tasarım çeşitliliğini artıran, yüksek kalitede uygulama imkanı sağlayan özel geliştirilmiş bir sistemdir.
- Çatı panellerinin delik delinmeden alt konstrüksiyona monte edilmesi sayesinde çatıdaki en önemli problem olan bağlantı deliklerinden su sızma riskini ortadan kaldırır.
- Şantiyede üretim yapılabilmesi avantajı ile istenilen boyda eksiz kaplama yapılır ve hızlı montaj imkanı sağlar.
- Kenetli yapısı sayesinde düşük eğimli çatılarda su izolasyonu sağladığı gibi yüksek eğimli çatıların ideal kaplamasıdır.
- Metal örtü gerektiğinde kolayca demonte edilebilir. Deforme olmadan defalarca sökülüp takılabilir.
- Metal Kenet Sistemler, uygun yalıtım malzemeleri ( taşyünü, camyünü vs. ) ile kullanıldığında kusursuz ısı ve su izolasyonu sağlayarak fonksiyonel özellik gösterir.
- Yüzeyde herhangi bir vida deliği olmadığından sızıntı riski yoktur.
 - Kenet bölgesinin tamamı ile kenetlenerek sıkıştırılması bu bölgelerin tamamının kar altında kalması durumunda bile geçirimsiz olmasını sağlar.
 - Çatı ve cephelerde ışıklık, pencere gibi detaylarda oluşabilecek sızıntılara karşı tam koruma sunar.
 - Klips-kenet bağlantı detayı; yüksek rüzgar kuvvetlerindeki emme kuvvetine karşı tam direnç sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.
Kenet Sistem Çatı Kaplama; Aradığınız ve İstediğiniz Tüm Sandviç Panel Çatı Kaplama Çeşitleri Doku Mimarlık' ta...
Doku Mimarlık Yapı Malzemeleri İnşaat Tah. Paz. San.ve Tiz. Ltd. Şti. © 2013
Yukarı Çık
Bu Sayfa 0,6158 Saniye'de Oluşturulmuştur.