Doku Mimarlık

Doku Mimarlık verdiği hizmetin maksimum kalite, uygun fiyat, zamanlama gibi konulardaki mükemmeliyeti için, güçlü çözüm ortaklarının yanısıra uzman çalışan kadrosu ile hareket eder.

Devamını Oku
Trapez Çatı Kaplama
Trapez Levhalar farklı iklim koşullarından etkilenmeden uzun yıllar dayanıklılığını koruyan, Alüminyum veya galvaniz sacdan, coilcoating boyalı veya boyasız olarak, kullanım yerine, amacına ve farklı aşık aralıklarına göre değişik kalınlık ve formlarda üretilebilir. Fonksiyonel tasarımları sayesinde yalıtımsız veya çeşitli yalıtım malzemeleri ile birlikte kullanılabilir. Radius (eğrisel) form verilebilme özelliği ve istenen biçimde üretilebilen bitim profilleriyle estetik detay çözümleri uygulamak mümkündür. Kolay taşınabilir, montajı pratiktir. Üzerindeki galvaniz kaplama ve boya tabakası sayesinde paslanmaya karşı korunmuştur. Form ve renk zenginliği sunan Levhalar, yüksek yük taşıma kapasiteli alternatif çözümler sunan güvenilir kaplama ürünleridir. Alüminyum kalınlıkları 0.40 - 0.90 mm. , Galvanize sac kalınlıkları 0.35 - 0.80 mm arasındadır.
 
Daha çok estetik görünüme önem verilen tonoz çatı uygulamalarında da tek kat trapezler kullanılmaktadır. Projeye değerlerine uygun olarak, tek kat trapezler bükülmekte ve tonoz kaplamasına uygun hale gelmektedir. Bu işlemlerin yapılabilmesi için tonoz çatının yay uzunluğu ve yay açısı yeterli olmaktadır.
  • Nakliyede kolaylık sağlıyor.
  • İstenilen boyda üretilebiliyor.
  • İstenilen boyda üretilebilen Tek Kat Oluklu Çatı ve Cephe Kaplama Malzemeleri, fireyi de en aza indirgiyor.
  • Kar ve rüzgarın neden olduğu yayılı yüke karşı taşıyabilme kapasitesi çok yüksek.
  • Güneş, yağmur ve don olaylarından kesinlikle etkilenmiyor.
  • Rüzgar hareketlerine karşı üstün direnç gösteriyor.
Trapez Çatı Kaplama; Yapılmasını İstediğiniz Trapez Çatı Kaplama Çeşitleri Doku Mimarlık' ta...
Doku Mimarlık Yapı Malzemeleri İnşaat Tah. Paz. San.ve Tiz. Ltd. Şti. © 2013
Yukarı Çık
Bu Sayfa 0,6270 Saniye'de Oluşturulmuştur.