Doku Mimarlık

Doku Mimarlık verdiği hizmetin maksimum kalite, uygun fiyat, zamanlama gibi konulardaki mükemmeliyeti için, güçlü çözüm ortaklarının yanısıra uzman çalışan kadrosu ile hareket eder.

Devamını Oku
Sandviç Panel Çatı Kaplama
Poliüretan izolasyonlu paneller, form verilmiş iki yüzey arasına poliol ve izosyanat adlı iki bileşenin enjekte edilip kimyasal reaksiyona girmeleri sonucu oluşan rijit poliüretan sert köpük dolgulu kompozit çatı ve cephe kaplamalarıdır. Yüksek yangın güvenliği istenilen yapılarda veya yanıcı, parlayıcı maddelerin depolandığı yerlerde tercih edilen Mineral Yün İzolasyonlu Paneller, "Continuous Process" (kesintisiz üretim) kullanılarak üretilmektedir.
Sandviç panellerde kullanılan alt ve üst yüzey ürünün tipine göre boyalı galvaniz sac, alüminyum, kraft kağıdı veya PVC membran olabilmektedir. Yapıların dış kabuğu ısı ve su izolasyonlu olarak estetik bir şekilde çözülmüş olur.Yangın emniyetinin yanı sıra, yüksek ses ve ısı izolasyonuda sağlayan paneller, çevreye zararlı madde içermemektedir.
 
 Fabrikalar, sanayi yapıları, askeri yapılar, sosyal yapılar, prefabrik yapılar, spor tesisleri, yüzme havuzları, şantiye binaları, silolar, hipermarketler. alışveriş merkezleri, hal binaları ve konutlar gibi geniş yelpazede kullanım alanı vardır.
- Sadviç panel üretim hatlarında poliüretan Pentan gazı ile aktive edildiğinden çevre dostu ürünlerdir.
 
 -Trapezlendirilmiş metal yüzeyler sayesinde yüksek yük taşıma kapasitesine sahip paneller, hafif oldukları için taşıyıcı sistemden de tasarruf sağlar.
 
 - Süratli montajı sayesinde isçilik ve zamandan tasarruf sağlar.
 
 - Sıcaklık farklarından etkilenmez.
 
 - Metal yüzeyi sayesinde bünyesine su almaz, güvenle kullanılır.
 
 - Bakteri üretmez ve barındırmaz.
 
 - Tozuma yapmaz.
 
 - Uzun ömürlüdür.
Sandviç Panel Çatı Kaplama; Aradığınız ve İstediğiniz Tüm Sandviç Panel Çatı Kaplama Çeşitleri Doku Mimarlık' ta...
Doku Mimarlık Yapı Malzemeleri İnşaat Tah. Paz. San.ve Tiz. Ltd. Şti. © 2013
Yukarı Çık
Bu Sayfa 0,6185 Saniye'de Oluşturulmuştur.