Doku Mimarlık

Doku Mimarlık verdiği hizmetin maksimum kalite, uygun fiyat, zamanlama gibi konulardaki mükemmeliyeti için, güçlü çözüm ortaklarının yanısıra uzman çalışan kadrosu ile hareket eder.

Devamını Oku
Hakkımızda
Biz Kimiz?
Sektörde uzun yıllar edindiğimiz bilgi ve deneyim ileamacımız , yaşam standartlarını arttırmak , konut, dinlenme, ofis, eğitim gibi her türlü mekanları işlevsel, fonksiyonel, ekonomik ve teknik olanaklarla bağdaştırıp, estetik yaratıcıkla inşa etmektir. Geçmişin birikimleri ile geleceği hazırlayarak kaliteli yaşam çevreleri oluşturmak üzere, her türlü konut, ev, işyeri mağaza dekorasyonları ile mimari proje ve inşaat uygulamaları yapmaktayız.

25 yıllık hizmet yaşamına kendisini geliştirerek devam eden Doku Mimarlık kadrosu, toplam kalite anlayışı ve mükemmeliyetçi yaklaşımı ile dekorasyon , iç ve dış cephe boya uygulamalarına kadar ihtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızda. Doku Mimarlık, edindiği bilgi birikimi ve iş tecrübelerini ayrım yapmaksızın üstlendiği her projeye uygulayarak, sektöründe, kalite, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatı biraraya getirir.

Doku Mimarlık verdiği hizmetin maksimum kalite, uygun fiyat, zamanlama gibi konulardaki mükemmeliyeti için, güçlü çözüm ortaklarının yanısıra uzman çalışan kadrosu ile hareket eder. Firma prensibi her zaman “Müşteri ve Çözüm ” odaklı hareket etmektir.

DokuMimarlık iş yaklaşımı, dürüst, duyarlı, işini ve görevini benimseyen, mükemmel plan ve programları ile kendisini gösterir.

Doku Mimarlık, keyifle yaşamanız ve çalışmanız için mekanlara hayat katar.
Doku Mimarlık Yapı Malzemeleri İnşaat Tah. Paz. San.ve Tiz. Ltd. Şti. © 2014
Yukarı Çık
Bu Sayfa 0,5029 Saniye'de Oluşturulmuştur.